Karel
Šulc

Moderní realitní 
a investiční makléř

" Dávám nemovitostem nový příběh" 
Správná strategie vám zajistí rychlý a bezproblémový prodej, pronájem i nákup nemovitosti
Vypracuji plán postupu přizpůsobený vašim potřebám
Budete pravidelně informováni o všech krocích
Získáte kompletní informace o nemovitosti a zajímavostech v okolí

"Správná strategie vám zajistí rychlý a bezproblémový nákup i prodej nemovitosti"

Služby

Prodej nemovitostí 

Chcete prodat nemovitost?
Ušetřit spoustu času, peněz a starostí?
Prodat za tu nejlepší cenu?

Prodej nemovitosti můžete zvládnout sami. Může vás to stát ale spoustu času, peněz a nervů. Co to zkusit se mnou? Udělat z vaší nemovitosti hvězdu, o kterou budou zájemci projevovat mnohem větší zájem ? Upřednostnit všechny její výhody a kouzla, která nabízí? Pojďme proměnit váš dům či byt v útulné prostředí, které čeká na novou kapitolu svojí existence

Nákup nemovitostí

Hledáte nemovitost ke koupi?
Místo, které splňuje všechny vaše představy?
Neztrácet čas při procházení realitních serverů?
Hledáte nemovitost? Místo, které splňuje všechny vaše představy? Ale stále to nejde. Nemůžete proměnit svůj sen v realitu. A co kdybych vám s tím pomohl? Průběžně vám budu zasílat nabídky nemovitostí. Když se vám nějaká bude líbit, společně tam zajedeme a projdeme si jí. V opačném případě zkusíme štěstí jinde. Nemusíte se bát. Dokud nenajdeme to správné místo, nic neplatíte.

Pronájem nemovitostí

Potřebujete najít slušného nájemníka?
Nechcete se zabývat focením, reklamou a telefony?
Uvítali byste na míru připravenou smlouvu?
Pronájem nemovitosti může být velmi stresující záležitostí. Výběr vhodného nájemce, profesionální nafocení nemovitosti, správně otextovaný inzerát se zajímavou textací, postavená smlouva a mnoho dalšího. Co kdybyste to delegovali profesionálnímu realitnímu makléři? Pomohu vám stanovit správnou cenu, nafotit nemovitost i vybrat ideálního nájemníka. K dispozici vám bude kvalitní právní servis v podobě profesionální smlouvy, která je vypracovaná našimi právníky.

O mně

Mé jméno je Karel Šulc a jsem moderní realitní makléř. Jistě se ptáte, proč zrovna moderní a čím se to vyznačuje. Když jsem před nějakým časem hledal svou vysněnou chalupu, oslovil jsem 3 realitní makléře. Všichni měli stejné nedostatky: neznali základní fakta o nemovitosti, vůbec se mnou nekomunikovali, byli nedůvěryhodní a ve výsledku za nimi nebyla vidět žádná práce. Tak jsem si řekl: „pojďme změnit náhled na realitní makléře“.
Mým cílem je poskytovat službu na takové úrovni, jakou bych chtěl dostat já sám. Proto se snažím zjistit nejen parametry nemovitosti, ale i její příběh. Vytáhnout všechny kostlivce ze skříně a vyzdvihnout atmosféru samotného místa. To se odráží v mých fotografiích, home stagingu a samozřejmě při samotných prohlídkách. Vše ještě podporuji reklamou, která dokáže zacílit na toho správného zákazníka.
Nejčastěji působím v Praze a ve Středočeském kraji. Abych nezapomněl; svou vysněnou chaloupku jsem si nakonec pořídil sám. Leží v malebném okrese Trutnov. I tam můžete nalézt mé klienty.
Více o mně

Reference

Rádi bychom poděkovali panu Šulcovi, který nám pomohl s prodejem obchodního prostoru v centru Pardubic. Byli jsme ze začátku velmi opatrní, neměli jsme z předešlých let dobré zkušenosti s makléři. Náš prodej byl zatížen úvěrem, kde bylo třeba doplatit 1 milion korun. Nastavení celého postupu a strategie prodeje byla velice povedená. Příjemný benefit, díky práci tohoto moderního makléře bylo i to, že naše nemovitost se podařilo prodat za cenu o 10% vyšší, než jsme očekávali. Celkový přístup pana Šulce byl od prvního setkání až po prodej velmi profesionální. Můžeme jen doporučit J.

Manželé Topenčíkovi

Prodali obchodní prostory
Tuto referenci píšu velice ráda. Po nelehké životní situaci jsem byla nucena, po 20 letech, hledat nové bydlení. Potřebovala jsem koupit byt 2+kk. Setkání s panem Šulcem, kterého jsem sama oslovila přes sociální sítě bylo velmi příjemné. Oslovil mě svou pozitivní energií a tím, co má napsáno na svém profilu „ke klientům přistupuji s osobním přístupem“, mohu jen a jen potvrdit J. Naše setkání bylo od prvního okamžiku velmi příjemné, umí naslouchat, sepsal si všechny moje potřeby a během týdne mi už zaslal nabídky bytů.
Hledala jsem koupi bytu v okolí Lysé nad Labem, Benátek nad Jizerou nebo Milovice. Pomohl mi nejen s nabídkou nového bydlení, ale i s částečným financováním a zajistil mi firmu na vymalování celého bytu a montáže nábytku. Pana Karla Šulce vám vřele doporučuji.

Paní Horáková

Koupila byt 3kk v Milovicích

Ze života realit

27. 5. 2021
PENB

Málo kdo to ví, ale PENB je při prodeji a nákupu nemovitosti nedílnou součástí. Co to je PENB jak vypadá, co je jeho obsahem a kdy je potřeba ho mít?

× Celý článek ×
4. 3. 2021
Pronájem nemovitosti

Jak najít nejlepšího nájemníka do vaší nemovitosti? Jak udržethodnotu vaší nemovitosti ve stejné kvalitě.

× Celý článek ×
2. 3. 2021
Zákon o realitním zprostředkování

Co zákon obsahuje? Jaké jsou možnosti?

× Celý článek ×
23. 2. 2021
Od 1.1.2021 osvobození od daně z příjmů z 5 na 10 let

Změna legislativy, kterou jste možná nezaznamenali.

× Celý článek ×
23. 2. 2021
3D Scan

Moderní způsob prezentace, který ušetří mnoho zbytečných prohlídek nemovitosti a skvěle odprezentuje vaší nemovitost.

× Celý článek ×
28. 1. 2021
Home staging

V realitním světe musí nabízená nemovitost zaujmout. Vzrůstá tím zájem potencionálního kupce, kterého přilákáte k samotné prohlídce nemovitosti......

× Celý článek ×

Kontakt

Neváhejte mě kontaktovat, těším se na každou další výzvu.
Napište mi!
Kaprova 52/6, Praha 1
+420 777 242 493
karel.sulc@kwcz.cz
homeenvelopephone linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram