Reference

"Spokojený klient je moje největší odměna"
Karel Šulc - realitní makléř
Uvozovky realitní makléř
Tuto referenci píšu velice ráda. Po nelehké životní situaci jsem byla nucena, po 20 letech, hledat nové bydlení. Potřebovala jsem koupit byt 2+kk. Setkání s panem Šulcem, kterého jsem sama oslovila přes sociální sítě bylo velmi příjemné. Oslovil mě svou pozitivní energií a tím, co má napsáno na svém profilu „ke klientům přistupuji s osobním přístupem“, mohu jen a jen potvrdit. Naše setkání bylo od prvního okamžiku velmi příjemné, umí naslouchat, sepsal si všechny moje potřeby a během týdne mi už zaslal nabídky bytů.
Hledala jsem koupi bytu v okolí Lysé nad Labem, Benátek nad Jizerou nebo Milovice. Pomohl mi nejen s nabídkou nového bydlení, ale i s částečným financováním a zajistil mi firmu na vymalování celého bytu a montáže nábytku. Pana Karla Šulce vám jako realitního makléře vřele doporučuji.
Uvozovky realitní makléř

Paní Horáková

Nákup bytu 2kk v Milovicích

Uvozovky realitní makléř
S manželem jsme se dostali do věku, kdy jsme se rozhodli prodat náš velký rodinný dům. Naše děti se odstěhovali do Prahy, kde založili své rodiny. Řekli jsme si proto s manželem, že se na léto přestěhujeme na chalupu a zimu budeme trávit v menším bytě, který za prodané peníze zakoupíme.
Pan Šulc nás oslovil na základě našeho inzerátu, kde jsme uvedli, že nemáme zájem spolupracovat s realitním makléřem. V telefonu nás však přesvědčil, že jsme si s ním dali nezávaznou schůzku a setkali se. Jeho osobitý přístup a argumenty výhod nás přesvědčili a naši nemovitost svěřili do jeho rukou.
Celá transakce od data, kdy jsme si „plácli“ trvala 3 měsíce. Dům nejen že prodal, ale i zprostředkoval nám i pěkný nový byt s balkonem. Pan Šulc navrhnul celý postup prodeje od A do Z. Nejvíce jsme s manželem byli nadšeni z video prohlídky, která nás překvapila, jak náš dům zvelebila. Údajně se tomu říká 3D scan nemovitosti a home stagingu. O těchto možnostech jsme neměli ani tušení a původní inzerát obsahoval pouze 3 fotografie.
Pravidelná informovanost o stavu prodeje a zjištění, že právní servis je v ceně nabízených služeb, bylo už jen pomyslnou třešničkou na dortu.
Dnes se už zabydlujeme v nové bytě a těšíme se na příjemný důchod.
Děkujeme a přejeme vám jen to dobré.
Uvozovky realitní makléř

Manželé Beranovi

Prodej rodinného domu v Benátkách nad Jizerou

Uvozovky realitní makléř
Poděkování a referenci pro makléře Karla Šulce píšeme velmi rádi. Jsme mladá rodina s dětmi žijící v Hradci Králové v panelovém domě.
Díky dědictví jsme se celá rodina rozhodla, že investujeme a koupíme si chalupu na horách. Velice rádi jezdíme na výlety a sportujeme. V létě jezdíme na kole a v zimě milujeme běžky. Poměrně horlivě jsme s manželkou diskutovali na téma využít služeb profesionálního makléře. Já nechtěl, manželka ano. Představa že koupíme něco, co bude mít nějakéhokostlivce, se kterým si pak nebudeme vědět rady, nás však přesvědčila.
Proč jsme vybrali právě pan Šulce? To je vtipný příběh, byli jsme v Jestřebích horách na výletě na kolech. Jak to tak bývá, když chcete chalupu, pořád koukáte a manželka do toho vše fotí. Zastavili jsme u krásné staré roubené chalupy. Fotíme si chalupu a vyšel pán s kávou. Pozdravili jsme se a začali horlivě vysvětlovat, že hledáme chaloupku pro nás a naše děti. Pan Šulc s námi začal hovořit o tom, co chalupa přinese, na co si dát pozor. Vyprávěl příběh, jak sám přišel k chalupě. Nakonec řekl, že je realitním makléřem. Nabídl pomoc, kdybychom potřebovali s něčím poradit, ať se mu klidně ozveme, že bude rád nápomocen. Příjemná a velmi profesionální komunikace s širokým přehledem týkající se technických věcí nás natolik oslovil, že jsme po týdnu zavolali a domluvili se na setkání. Započali jsme tím spolupráci s nákupem chalupy. Během 3 měsíců nám tento nadšený makléř našel krásnou chalupu na Trutnovsku. Díky tomu, že se mu podařilo získat od původního majitele velké množství informací o technickém stavu a dalších rad jsem se velmi rychle rozhodli a nakonec chalupu zakoupili.
Jak říkáme s manželkou nic se v životě neděje náhodou, byli jsme s vaší službou nadmíru spokojeni. Pane Šulci, ještě jednou za vše děkujeme. Doporučujeme ostatním klientům.
Uvozovky realitní makléř

Rodina Vaňkova

Nákup chalupy v Krkonoších

Uvozovky realitní makléř
Rádi bychom tímto poděkovali realitnímu makléři panu Karlu Šulcovi. Po úmrtí naší maminky jsem se po dědickém řízení rozhodli prodat její byt. Ani jeden z nás se prodeji nechtěl věnovat, a tak jsme dali na doporučení známé, která nám doporučila tohoto makléře. Byly jsme nadšení nejen přístupem, ale i s nabídkou pomoci při vyklízení bytu. Pan Šulc zajistil firmu, která celý byt vyklidila, malíře pokojů, který byt vymaloval a nakonec úklidovou firmu, která byt uklidila.
Video prohlídka s 3D scanem a digitálním home stagingem nás ohromila. Pan Šulc vložil byt na realitní weby a prodal jej během měsíce. Vše proběhlo skvěle včetně převodu na katastru nemovitostí. Byly jsme mile překvapeni, že právní servis byl v ceně celé realitní služby.
Uvozovky realitní makléř

Bratři Hájkovi

Prodej bytu v Horních Počernicích

Uvozovky realitní makléř
Rádi bychom poděkovali panu Šulcovi, který nám pomohl s prodejem obchodního prostoru v centru Pardubic. Byli jsme ze začátku velmi opatrní, neměli jsme z předešlých let dobré zkušenosti s makléři. Náš prodej byl zatížen úvěrem, kde bylo třeba doplatit 1 milion korun. Nastavení celého postupu a strategie prodeje byla velice povedená. Příjemný benefit, díky práci tohoto moderního makléře bylo i to, že naše nemovitost se podařilo prodat za cenu o 10% vyšší, než jsme očekávali. Celkový přístup pana Šulce byl od prvního setkání až po prodej velmi profesionální. Můžeme jen doporučit.
Uvozovky realitní makléř

Manželé Adamovi

Prodej komerčního prostoru

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram