Home staging

"Dodává nemovitostem ty správné emoce"
Homestaging
Představte si velmi starý a malý rodinný dům, který stojí uprostřed zarostlé zahrady a vy jste přijeli na prohlídku. Je vidět, že se o domeček dlouho nikdo nestaral. Makléř vás vezme do první místnosti hned vedle vchodu. Je malá, útulná a její bílý nátěr už ztratil na své záři. V každém rohu vidíte našedivělou pavučinu, kterou opustil i ten poslední pavouk. Uprostřed místnosti stojí velmi stará, lakovaná manželská postel s oblými hranami a nad ní visí oválný obraz zobrazující předchozí majitele ve svatební den. V rohu místnosti na vás vykukuje stejně laděná šatní skříň, která má svá nejlepší léta dávno za sebou.
Vyzkoušejte si  home staging zde 
Zrychlí prodej o 15 %
Průměrně navýší cenu o 5 %
Zvýší zájem klientů
Homestaging - Karel Šulc
Homestaging - Karel Šulc
Vy se rozhlížíte a snažíte se vykřesat ve své fantazii obrázek, jak by to mohlo vypadat, kdybyste nemovitost koupili. Dáváte dohromady jednotlivé moderní prvky inspirované vašim oblíbeným stylem. Stále se ale vracíte k současnému stavu, který vás okamžitě vtáhne do historie malebného domečku. Vyvstávají vám otázky. Kdo tu žil? Kdo byli ti lidé? A proč už tu vlastně nejsou? Kam odešli? V mnohých z nás tato návštěva dávných dob vybuduje nechtěné představy, které jsou důvodem, proč dům nakonec nekoupíme.

Zkuste to jinak

Kupující už nebudou muset vykřesávat svou fantazii, ale budou se moci věnovat prožívání pocitů a emocí z nově objeveného prostoru plného jedinečného designu.
Zvyšuje atraktivitu 
nemovitosti
Šetří energii a hlavně čas majitelů nemovitosti.
Podporuje emoce při rozhodování

Jak probíhá home staging?

Ať už se jedná o prodej nemovitosti nebo její pronájem, je home staging tou pomyslnou třešničkou celé nemovitosti. Společně s mým týmem vám nemovitost vybavíme reálným nábytkem a dekoracemi, které zajistí prožití těch nejintenzivnějších pocitů.

Následně vše nafotíme a natočíme tak, aby v každém detailu promlouvala k zájemcům jedinečnost a originalita vaší nemovitosti.

Neváhejte a využijte home staging i vy.

Homestaging - Karel Šulc
Homestaging - Karel Šulc

Kontakt a newsletter

Přihlašte se k newslettru a nepromeškejte žádné nové články a exkluzivní nabídky nemovitostí.


Další články ze světa realit

PENB

Málo kdo to ví, ale PENB je při prodeji a nákupu nemovitosti nedílnou součástí. Co to je PENB jak vypadá, co je jeho obsahem a kdy je potřeba ho mít?
Pokračovat na článek

Zákon o realitním zprostředkování

Co zákon obsahuje? Jaké jsou možnosti?
Pokračovat na článek
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram