Sken nemovitosti

"Online prohlídka ve 3D"
Prodáváte nemovitost a zažíváte s potencionálními zájemci spousty zbytečných prohlídek? Ušetřím vám jednoduše čas, díky tomu, že využiji moderní technologie ve váš prospěch.
Díky virtuálnímu prostředí, které vám připravíme si mohou zájemci vaší nemovitost projít z pohodlí svého domova, jako by byli přímo v ní. Vy tak ušetříte nejen spoustu času, kdy na fyzickou prohlídku přijdou již jen vážní zájemci, ale pro ty kteří mají strach, eliminujete i riziko možné nákazy COVID-19.

Porovnej si 2d a 3d 
Ušetří zbytečné prohlídky
Bezpečný způsob v dnešní době
Zvýší zájem klientů
U každé zakázky zajišťuji zpracování půdorysu, který odpovídá skutečnosti. Vždy pro maximální přehlednost využívám 2D i 3D varianty doplněné o nábytek. Přináším tak s každou nabídkou přesnou vizualizaci konkrétní nemovitosti.
Na půdorysu nikdy nešetřím a nechávám je zpracovat v maximální možné kvalitě. Díky tomu zájemci o prohlídku vědí, co je na prohlídce čeká.

Z naskenované nemovitosti vytvoříme dokonalou virtuální prohlídku, která dovede doslova zázraky a klienta vždy zaujme. Celou nemovitost si díky ní můžete prohlédnout jako na dlani. Uvidíte půdorys všech místností, ale také naprosto přesné zaměření celé nemovitosti.

Kontakt a newsletter

Přihlašte se k newslettru a nepromeškejte žádné nové články a exkluzivní nabídky nemovitostí.


Další články

3D sken nemovitosti

Moderní způsob prezentace, který ušetří mnoho zbytečných prohlídek nemovitosti a skvěle odprezentuje vaší nemovitost.
Pokračovat na článek

Zákon o realitním zprostředkování

Co zákon obsahuje? Jaké jsou možnosti?
Pokračovat na článek
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram