Služby

"K psaní nového příběhu potřebujete ostrou tužku."

Nový příběh nemovitosti začíná jejím prodejem. Je jak nepopsaný list, který čeká, až do něj nový majitel začne psát své životní osudy. Jsou to zvláštní emoce doprovázené radostí, ale i určitou nostalgií. S mou pomocí dokážete předat historii vaší nemovitosti dalším generacím, aby nezůstala v propadlišti dějin.

Nabízím Vám:

Prodej nemovitosti

Prodej nemovitosti můžete zvládnout sami. Bude vás to stát ale spoustu času a nervů. Co to zkusit se mnou? Zatraktivním vaši nemovitost tak, že o ni budou zájemci projevovat mnohem větší zájem? Upřednostním všechny její výhody a kouzla, která nabízí? Pojďme proměnit váš dům či byt v útulné prostředí, které čeká na novou kapitolu své existence.

Máte zájem se dozvědět hodnotu vaší nemovitosti?

Úvodní  schůzka
Smlouva o zprostředkování
Marketingová strategie
Výběr klienta
Příprava smluv o prodeji
Zástavní právo
Vklad na KÚ
Předání klíčů
Cenová 
analýzy
Příprava prodeje
Prohlídky s klientem
Složení rezervačního poplatku
Katastrální
úřad
Ochrana
Převod financí

Marketing

Služby - realitní makléř
Propracovaná marketingová strategie je základem úspěšného prodeje nemovitosti. Se mnou využijete všechna místa, kde se potenciální kupec nachází. Vaše nemovitost nebude jen na realitních serverech, ale zaplavím s ní i sociální sítě (Facebook, YouTube a další). Vytapetuji tiskovou inzerci, vytvořím profesionální bannery a rozešlu letáky.

Právní servis

Služby - realitní makléř
Nedílnou součástí prodeje nemovitosti je i právní servis. Se mnou můžete využít služby právníka v plném rozsahu. Rezervační smlouva zajistí čas na vyřízení hypotéky. Kupní smlouva vás nenechá na holičkách a smlouva o úschově kupní ceny ochrání vaše úspory. Na základě plné moci zajistím i jednání s úřady včetně vkladů na Katastrálním úřadě.

Příprava nemovistosti

Služby - realitní makléř
Úspěšný a rychlý prodej zajistí jen perfektně připravená nemovitost. Pomocí home stagingu obléknete svůj dům či byt do perfektního designu. Fotografie a video zase přenesou jedinečnou atmosféru místa. Prodej nemovitosti usnadní 3D sken, který provede potenciálního kupce celým prostorem. Velké projekty podpořím samostatnou webovou prezentací.

Nákup nemovitosti

Máte zájem o nákup nemovitosti? Nemůžete však najít to správné místo, které splňuje všechny vaše požadavky? A co kdybych vám s tím pomohl? Průběžně vám budu zasílat nabídky nemovitostí nejen z veřejně dostupných zdrojů. Pokud se vám některá z nabízených nemovitostí bude líbit, tak ji společně navštívíme a projdeme spolu všechna pro a proti případného nákupu. V opačném případě zkusíme štěstí jinde. Nákup vaší nové nemovitosti se mnou bude v klidu a bez stresu!
Úvodní 
schůzka
Nastavení 
podmínek
Pravidelné 
      zasílání nabídek
   Příprava 
     dokumentace
Převod
 financí
Potřeby
 klienta
Podepsání
 společné smlouvy
Prohlídky nemovitostí
Podpis 
kupní smlouvy
Předání 
nemovitosti

Potřeby klienta

Služby - realitní makléř
Pro sepsání nového příběhu potřebujete najít to správné místo. Při hledání musíme sladit „noty“ a při osobní schůzce odhalíme to, po čem vaše srdce touží. Zda máme hledat nížinu nebo hory, byt nebo dům, samota nebo velkoměst, ale také vaše koníčky a záliby, které ještě více podpoří pocit opravdového domova.

Transparentní smlouva

Služby - realitní makléř

Naše spolupráce bude podložena smlouvou, které budete do detailu rozumět. A pokud přeci jen vyvstanou nějaké nejasnosti, vysvětlím vám je telefonicky, nebo osobně.

Financování

Služby - realitní makléř
Pokud si nebudete vědět rady při financování nákupu vaší nemovitost, tak vám rád doporučím některého z ověřených kolegů, který pro vás najde ten nejlepší produkt na finančním trhu a doporučí nejvhodnější řešení financování.

Pronájem nemovitosti

Pronájem nemovitosti může být velmi stresující záležitost. Profesionální fotografie domu či bytu, správně nastavený inzerát s vhodně zvolenou textací, dobře sepsaná nájemní smlouva, až po výběr slušného a solventního nájemníka, může znamenat hodiny až dny úporného hledání. Co to raději nechat na profesionálech? Pomohu vám stanovit správnou cenu pronájmu, nafotím vaši nemovitost, vyberu nejvhodnějšího nájemníka a zajistím kvalitní právní servis v podobě profesionální smlouvy, kterou vypracuje naše právní oddělení.

V případě, že máte zájem se dozvědět za kolik se dá pronajmout vaše nemovitost.

Odhad ceny pronájmu zde
Pronájem nemovitosti
Úvodní 
schůzka
    Požadavky 
majitelů
Inzerce a 
marketing
Výběr vhodného nájemníka
Podpis 
smlouvy
Předání 
klíčů 
Prohlídka nemovitosti
Profesionální 
nafocení
Prohlídky se zájemci
Příprava 
smluv
Převod 
financí

Prověření nájemníka

Služby - realitní makléř
Počet nájemníků neplnících si své závazky stále stoupá a najít toho správného je čím dál tím složitější. Nemusíte na to být sami! Náš propracovaný systém výběru zájemců o prohlídku vygeneruje jen ty, kteří jsou skutečně prověření. Limity můžeme nastavit i v oblasti preference domácích mazlíčků, kouření, exekucí apod.

Právní servis

Služby - realitní makléř
V případě pronájmu nemovitosti budete potřebovat nájemní smlouvu, která bude odpovídat aktuálním právním normám a zajistí vám ochranu nejen majetku, ale i financí po právní stránce. Proto můžete počítat s plnou právní podporou, která bude brát zřetel na vaše individuální potřeby.

Příprava nemovitosti

Služby - realitní makléř
I u pronájmů je velmi důležitá připravenost nemovitosti. Mnohdy opomíjené maličkosti mohou mít vliv na rychlost vlastního pronajmutí, ale také na cenu pronajímaného prostoru. A protože i vy chcete, aby byl váš nájemce spokojený, prověřím funkčnost veškerého zařízení a zkontroluji nemovitost po technické i estetické stránce.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram