Svět realitního makléře

"Jeden člověk nemůže být odborníkem na všechno"
Karel Šulc - realitní makléř
Realitní makléř - tým

Žádný realitní makléř se neobejde bez týmu profesionálů, díky kterým dosáhne těch nejlepších výsledků.

Jaký je můj příběh?

Mé jméno je Karel Šulc a jsem moderní realitní makléř. Jistě se ptáte, proč zrovna moderní. Pracuji s moderními technologiemi, které mně, ale i vám pomáhá s procesem naší spolupráce. Například podpisy smluv můžeme realizovat přes iSmlouvu elektronicky. Díky tomu už nemusíte za mnou dojíždět do kanceláře. Vytvořím vám virtuální prohlídku s 3D scanem, která klienta provede tzv. od vchodu, až po půdu jednotlivými místnostmi. Na samotnou prohlídku se tak dostanou jen opravdoví zájemci.

Mým cílem je poskytovat službu na takové úrovni, jakou bych chtěl dostat já sám. Proto se snažím zjistit nejen parametry nemovitosti, ale i její příběh. Vytáhnout všechny kostlivce ze skříně a vyzdvihnout atmosféru samotného místa.
To se odráží v mých fotografiích, home stagingu a samozřejmě při samotných prohlídkách. Vše ještě podporuji reklamou, která dokáže zacílit na toho správného zákazníka.

Jako realitní makléř nejčastěji působím v Praze a v celém Středočeském kraji. Najdete mě i v malebném okrese Trutnov, kam jezdím na svou chalupu.
Realitní makléř - Karel Šulc

Můj tým odborníků

Marek

Má v malíku každý paragraf. V advokacii se pohybuje 15 rokem a vždy pro něj bylo připravovat právní poklady kvalitně, rychle a srozumitelně. Spolupracuje s dalšími právníky a odbnorníky. Specializuje na nejpoužívanější zákony ČR týkající se nejen nemovitostí.

Daniel

Člověk, který vidí svět přes objektiv a za pomocí dronu i svět z výšky. Jeho profesionální fotky a originální videa přenesou jedinečnou atmosféru vaší nemovitosti až k zákazníkům.

Tereza

Hvězda home stagingu. Má neskutečný cit pro detail a pro realitního makléře je vždy přidanou hodnotou. Jen díky ní se vaše nemovitost promění v perfektní designový prostor.

Víťa

Je pravou rukou realitního makléře a stojí za tvorbou webových stránek. Perfektní prezentace vaší nemovitosti je důležitou součástí marketingové strategie.

Pavla

Je to grafička se srdcem, která zpracovává letáky, dopisy, ale i bannery. Její práce vás zaujme na každém kroku. Bez ní by se profesionální realitní makléř neobešel.

Filip

Tento odborník nejen na hypoteční úvěry ale všechny finanční produkty, vám připravi rešerži napříč bankovními domy v ČR, a následně vám předloží tu nejlepší současnou nabídku.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram