Pozemek Brandýsek

Prodej krásné stavební parcely v obci Brandýsek!
Je vaším snem si postavit rodinný dům na klidném místě v tiché zástavbě rodinných domů a přitom pouhých 19 minut autem od Prahy? Hledáte právě proto krásnou stavební parcelu?

Tak to jste tu správně?

Tento stavební pozemek o celkové ploše 1369 m2. se nachází v obci Brandýsek, má obdélníkový tvar. V ulici Na Vyhlídce, kde se pozemek nachází, je výstavba nových rodinných domů. Nic méně nenajdete zde žádné řadové domky na miniaturních pozemcích.
POUHÝCH 19 MINUT SEVEROZÁPADNĚ OD PRAHY NA DOHLED OD KLADNA
POZEMEK OBDELNÍKOVÉHO TVARU V TICHÉ ULICI
NA HRANICI POZEMKU JSOU PŘIPRAVENY VŠECHNY INŽENÝRSKÉ SÍTĚ
Na tento velkorysý pozemek se vám vejde vše, co v dnešní době potřebujete. Prostorný rodinný dům, bazén, okrasná zahrada, venkovní pergola s grilem, skluzavka s pískovištěm pro děti, pro pěstitele zeleniny třeba i skleník. K domu můžete také postavit jen parkovací stání, nebo prostornou garáž. Vše dle své vlastní představy.
Samotná parcela je na kraji obce a stojí mezi dvěma již postavenými domy. Je zde vybudovaná příjezdová komunikace, v ulici je městské veřejné osvětlení.
Dvě minuty chůze od této parcely je Olšanský park, kde je dětské i psí hřiště. Po okolí se dají podnikat i příjemné výlety na kolech. 
V Brandýsku je vlakové nádraží, základní a mateřská škola, kulturní dům s kinem, Sokol, dobrovolní hasiči a knihovna, celkem 3 praktičtí lékaři pro dospělé i děti a také zubní ordinace. Prostě kompletní občanská vybavenost.

Pokud hledáte krásný pozemek pro váš dům snů, věřte, že se vám zde bude líbit.

V případě, že vás tento stavební pozemek zaujal, kontaktujte mě. Rád vám ho představím osobně.

Adresa: Na Vyhlídce, 273 41 Brandýsek
Prodejní cena stavební parcely je 7 699 256,-

Videoprohlídka

Z pohodlí vašeho domova si můžete pro začátek prohlédnout pozemek i jeho okolí.

Fotografie nemovitosti

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram