Pronájem krásného domu

Praha - Dolní Počernice
Nabízím vám k dlouhodobému pronájmu MODERNÍ DŮM. Hledáte prostorné a komfortní bydlení pro svou velkou rodinu? Nebo jste majitelem menší společnosti, která potřebuje reprezentovat? Tento dům vám umožní prostor pro recepcí, čtyři samostatné kanceláře, velkou zasedačkou, technickou místností a dostatek parkovacího místa? Příjemný bonus je zahrada, kde v letních měsících můžete uspořádat menší party pro své klienty.

Informace o nemovitosti

Dispozice tohoto moderního domu je 5+1 o celkové ploše 188 m2, který je rozdělen do dvou pater. Díky francouzským oknům v celém domě je uvnitř opravdu krásné denní světlo. Dům stojí na udržované zahradě o velikosti 426 m2. Zastřešená pergola s příjemnou terasou o velikosti 7x4m. navazuje přímo na vchod z kuchyně. Zde můžete každé ráno s dětmi snídat, večer grilovat s přáteli, nebo pracovat na „home office“
Venkovní zastřešená terasa
Cyklostezka před domem
Klid jako na vesnici
Ve spodním patře se nachází zádveří se dvěma velkými skříněmi a samostatná prostorná komora. Z menší haly domů vstupujete do obývacího pokoje, na který navazuje samostatná prostorná kuchyň se spotřebiči sklokeramická deska, myčka, lednice s mrazákem a mikrovlnná trouba a dostatek pracovního prostoru. Přímo vedle schodiště se nachází pracovna, samostatná koupelna se sprchovým koutem, toaletou a umyvadlem. Příjemným bonusem je fakt, že ze všech pokojů spodního patra domu, pohodlně můžete vyjít francouzskými dveřmi do samotné zahrady.

Schodištěm se zábradlím se dostanete do horního patra domu, kde se nachází další 3 neprůchozí samostatné ložnice. V jedné z ložnic jsou 2 velké prostorné vestavné skříně. Je zde druhá velká koupelna s vanou, sprchovým koutem a dvěma umyvadly, samostatná toaleta. Najdeme zde prostor s plynovým kotlem Vailand, kterým se vytápí celý dům, automatická pračka Samsung, prostor nebrání umístění případné Sušičky.
Dva pokoje v horním patře, které jsou umístěny na jihozápadní stranu mají zabudované klimatizační jednotky, které jsou na dálkové ovládání.
Všechny pokoje v horním patře mají venkovní elektrické stínící horizontální žaluzie.
Celý dům je napojený na bezpečnostní pult společnosti Jablotron. Samozřejmostí je vysokorychlostní internet. Wifi síť dosáhne po celé zahradě. Ve všech horních pokojích domu jsou síťové zásuvky. Vjezdová brána domu je na elektrické ovládání.
V rámci předzahrady, jsou 3 parkovací stání z toho jedno pod střechou. Další dvě místa jsou hned před domem, pro případné hosty. Lokalita Dolních Počernic je v bezplatné zóně, což potěší.
Samotná zahrada je kompletně oplocena, vjezdová brána domu je na elektrické ovládání. Samozřejmostí je vysokorychlostní internet. Celý dům je napojený na bezpečnostní pult.
Pouhé 3 minuty chůze od domu je autobusová zastávka Rtyňská, kterou se dostanete za 12 minut na trasu metra A - Depo Hostivař. Vlakem z Dolních Počernice pohodlně jste za 10 minut na Masarykovo nádraží. Cyklostezka, kterou se dostanete pohodlně do Vysočan je přímo před domem.

CENA PRONÁJMU 50.000,-Kč + poplatky v hodnotě 4.800,- Kč/měsíc
Při podpisu nájemní smlouvy klient platí jistinu ve výši 60.000,-Kč + jeden nájem se službami. Smlouva se podepisuje na dobu jednoho roku s možností prodloužení.
• Dispozice domu 5+kk, 188 m2, rozdělen do dvou pater se 2 koupelnami
• Cihlový dům „novostavba“ kolaudovaný v roce 2011
• Kuchyňská linka se spotřebiči / automatická pračka Siemens
 klimatizační jednotka ve dvou ložnicích na jižní stranu
• Úložné prostory domu / 3 velké vestavné skříně, velká komora v přízemí /
• Dům se pronajímá nezařízený

• Poloha domu na jihozápadní stranu
• Venkovní zastřešená terasa 7x4 m.
• Oplocená zahrada o rozloze 426 m2
• Až 5 parkovacích míst (jedno pod střechou)
• Zabezpečení domu, vysokorychlostní internet
• Klidná lokalita části Dolních Počernic
• Kompletní občanská vybavenost
• Kousek od napojení na obchvat Jižní spojky

Videoprohlídka

Z pohodlí vašeho domova si můžete pro začátek projít celou nemovitost. Můžete vidět i jednotlivé rozměry všech místností

Fotografie nemovitosti

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram