Byt 2kk

Milovice
Již prodáno
Nabízím prodej nového a hezky řešeného bytu v Milovicích o velikosti 40 m2.
Byt se nachází ve 3 patře a skládá ze vstupní předsíně z které je možno vstoupit do koupelny a do obývacího pokoje s kuchyňskou linkou. Samotná ložnice navazuje na obývací místnost. Koupelna je vybavena umyvadlem, sprchovým koutem toaletou i a prostorem pro pračku. Z obývacího pokoje s kuchyní vejdete na krásný balkon.
Byt je vybaven novou kuchyňskou linkou s vestavnou myčkou, sklo keramickou deskou, troubou a digestoří. Velká lednice s mrazákem stojí samostatně. V ložnici je prostor nejen pro velkou manželskou postel, ale také pro vestavěnou skříň. Okna jak v obývacím pokoji, tak v ložnici jsou francouzská a jejich umístění je na jihozápad. Díky tomu je tento byt velmi světlý. Útulný balkon je pak příjemným bonusem pro posezení nejen v letních měsících.

Celý dům prošel kompletní rekonstrukcí a kolaudací, která proběhla v listopadu 2020. V současné době probíhají dostavby parkovacích míst, které jsou v těsné blízkosti domu.
balkón
3.patro
20 min do Prahy
Vlakové nádraží je vzdáleno 10 minut, základní škola a mateřská školka je vzdálena 5 minut, Billa, Penny, TESCO od 3-8 minuty, vše příjemnou procházkou.

Milovice jsou nejrychleji rozrůstající se město nejen pro mladé. Krásné procházky kolem přírodní rezervace divokých koní a zubrů, nebo obnovených milovických tůní a mokřadů je příjemné nejen pro maminky s dětmi ale i pro starší generace. Aktivní sportovci si zde najdou rozhodně své vyžití. Nesmím zapomenout na další lákadlo tohoto města středo-čechy oblíbený park Mirakulum, na ploše 10 hektarů, kde najde vyžití celá rodina.

Jedná se o byt v osobním vlastnictví, takže financování hypotečním úvěrem je samozřejmě možné - rád Vám doporučím schopného hypotečního poradce, který vám s financováním pomůže.
Cena nemovitosti: 2 470 000 Kč 

Fotografie nemovitosti

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram