Chcete víc z prodeje své nemovitosti?

Přidat inzerát na Sreality a doufat. Chystáte se takto prodávat svou nemovitost? Doba, kdy jeden inzerát a pár fotek stačilo k tomu, abyste našli kupce za dobrou cenu už pomalu odešla.
Nechápejte mi však špatně, realitní inzeráty stále fungují a přitahují zájemce - pouze s nimi se ale na opravdu dobrou cenu, kterou chcete dostanete opravdu těžko.
Pravděpodobně máte nějakou představu o peněžní hodnotě své nemovitosti a za kolik byste ji chtěli prodat. Řeknu vám ale jednu nepříjemnou pravdu. Je úplně jedno, za kolik si myslíte, že by se vaše nemovitost měla prodat.
Samozřejmě, do inzerátu můžete napsat jakoukoliv sumu. Kdo ale nakonec o ceně rozhoduje je zájemce a to tím, jestli koupí či nekoupí vaši nemovitost.
O ceně a hodnotě vaší nemovitosti tedy musí být přesvědčený hlavně on. Když nebude věřit v hodnotu nemovitosti, nepřistoupí na cenu, kterou chcete.
Proto když si jen přidáte inzerát a čekáte, hrajete ruletu. Doufáte, že se mezi zájemci, kteří na realitním portálu prohlížejí desítky jiných inzerátů najde někdo, kdo uvidí hodnotu nemovitosti stejně jako vy. Pak doufáte, že vás ten člověk kontaktuje a shodnete se na všem ostatním.
Jinými slovy, je to hodně náhod, které se musí stát, abyste byli schopni prodat za vyšší cenu, kterou chcete, a rozhodně se to nestane rychle.

Realitní makléř - Karel Šulc

Karel Šulc

Realitní makléř
Sám nemovitosti prodávám a vím, co obnáší vyšší cenu získat. Vím taky, že to co jsem popsal nahoře, rozhodně nestačí (resp. stačí to, když vám moc nezáleží na tom, za kolik prodáte).
Protože je mojí prací lidem jako jste vy pomáhat nemovitosti prodávat za vyšší cenu, došel jsem postupně k systému, kterým se mi to opakovaně daří a nemusím spoléhat že inzerát někdo náhodně najde. Díky tomu, jsem kolem sebe mohl vytvořit tým lidí - specialistů ve svých oborech - kteří mi s tím pomáhají.

Proč vám tohle píšu?

Petra

Právnička 

Daniel

Foto a kamera

Víťa

Web designer

Pavla

Grafička

Tereza

Designerka 

Zajímá vás, jak v zájemcích vytvoříme tak silný zájem a zaujetí vaší nemovitostí, že jim samotným bude vyšší cena dávat smysl?

Ke každé nemovitosti vytvoříme vlastní profesionální webovou stránku. Stejně tak, jako mají vlastní weby velké developerské projekty, může ji mít i váš dům, byt či pozemek. Spolu s klasickým inzerátem se v tom skrývá velká síla.
Váš byt či dům krásně vybavíme jak pro focení, tak pro osobní prohlídky zájemců. Díky tomu si budou moci lépe představit, jak by v nemovitosti mohli žít oni. Krásně (byť jen dočasně) zařízená nemovitost se prodává rychleji a výhodněji, než prázdné místnosti bez duše.
Abychom lépe filtrovali mezi potenciálními zájemci, uděláme vždy 3D prohlídku nemovitosti, která je pak na webu i inzerátu. Díky ní hodnota vašeho bytu či domu vyvstane mnohem dříve, než až při osobní prohlídce.
Vybrané nemovitosti podpoříme placenou reklamou na internetu, abychom je dostali k lidem, kteří by inzerát sami nenašli.

To, co jste si právě přečetli, nezvládne jeden člověk a rozhodně to nelze nahradit pouhým inzerátem.

Lidé, se kterými pracuji a kterým pomáhám chtějí prodat skutečně výhodně. Tito lidé ví, že v dnešní rychlé době průměr nestačí a do profitabilního prodeje musí jít víc.
Právě to VÍC, je to co já a můj tým umíme a co nám umožňuje nemovitosti tak efektivně prodávat.
Proto pokud patříte i vy mezi ty, kteří by chtěli víc z prodeje své nemovitosti, zanechte mi na sebe níže kontakt a osobně se vám ozvu. Nezávazně si o vaší nemovitosti popovídáme a zjistíme, zda by spolupráce dávala smysl, či nikoliv.

Kontaktní formulář


Reference

Uvozovka
Tuto referenci píšu velice ráda. Po nelehké životní situaci jsem byla nucena, po 20 letech, hledat nové bydlení. Potřebovala jsem koupit byt 2+kk. Setkání s panem Šulcem, kterého jsem sama oslovila přes sociální sítě bylo velmi příjemné. Oslovil mě svou pozitivní energií a tím, co má napsáno na svém profilu „ke klientům přistupuji s osobním přístupem“, mohu jen a jen potvrdit J. Naše setkání bylo od prvního okamžiku velmi příjemné, umí naslouchat, sepsal si všechny moje potřeby a během týdne mi už zaslal nabídky bytů.
Hledala jsem koupi bytu v okolí Lysé nad Labem, Benátek nad Jizerou nebo Milovice. Pomohl mi nejen s nabídkou nového bydlení, ale i s částečným financováním a zajistil mi firmu na vymalování celého bytu a montáže nábytku. Pana Karla Šulce vám vřele jako realitního makléře doporučuji.
Realitní makléř - Karel Šulc

Paní Horáková

Koupila byt 3kk v Milovicích
Uvozovka
Rádi bychom poděkovali panu Šulcovi, který nám pomohl s prodejem obchodního prostoru v centru Pardubic. Byli jsme ze začátku velmi opatrní, neměli jsme z předešlých let dobré zkušenosti s makléři. Náš prodej byl zatížen úvěrem, kde bylo třeba doplatit 1 milion korun. Nastavení celého postupu a strategie prodeje byla velice povedená. Příjemný benefit, díky práci tohoto moderního makléře bylo i to, že naše nemovitost se podařilo prodat za cenu o 10% vyšší, než jsme očekávali. Celkový přístup pana Šulce byl od prvního setkání až po prodej velmi profesionální. Můžeme jen doporučit J.
Realitní makléř - Karel Šulc

Manželé Adámkovi

Prodali obchodní prostory
envelopephone linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram